Google+ Followers

piątek, 26 czerwca 2015

Czerwona, szydełkowa


Trzeba przyznać, że rosyjskie,także ukraińskie  projekty rękodzielnicze przyciągają spojrzenie. Ta  prosta przecież, bluzeczka jest zwyczajnie ładna i trzeba ją zrobić. Taka sobie bluzeczka z falbanką, ale lubiana przez kobiety i noszona. Małe co nieco  na lato do spodni i spódnicy, podobnie jak granatowa bluzeczka księżnej Kate, skromna i piękna. Zdjęcia. Żrodło: Internet

2 komentarze:

  1. Cudne są te Twoje robótki i podpowiedzi. Widziałam ostatnio śliczną sukieneczkę dla malutkiej dziewczynki, biała z różyczkami. Gdzieś na społeczności mi zniknęła. A i tak sama jej nie zrobię - ostatnia serweta na okrągły stół skończyła się zapaleniem stawów barkowych. Czy można u Ciebie zamówić takie dzieło? Wnusia ma 1,5 roczku. Sukieneczka jako prezent na dwa latka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przykro mi, ale szydełkowanie traktuję wyłącznie jako przyjemność i formę odpoczynku. Szydełkuję dla siebie, rodziny i znajomych oraz do... szuflady. Czasem nadmiar prac sprzedaję w swoim butiku na Etsy.com. Niestety,brak czasu nie pozwala mi na wykonywanie robótek, według zamówień indywidualnych klientów. Pozdrawiam Panią serdecznie..

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz. Jest on dla mnie bardzo cenny.