poniedziałek, 3 lipca 2017

Niebieskie i czerwone...


Dwie nowe chusteczki z niebieską i czerwoną koronką, wykonane z kordonka bawełnianego " Canaris" , firmy YarnArt, merceryzowanego, o gramaturze 203m/20g, szydełkiem nr.16, na gotowych płatkach chusteczkowych gładkich. Jednak pomimo odpowiedniej gramatury, kordonek jest mocno skręcony, robi wrażenie bardzo sztywnego i twardego. Koronki chusteczkowe, wykonane z niego, wyglądają na masywne i grube, chociaż może to im dodaje urody i wyrazu. Polecam. Będą do sprzedania na portalu Sprzedajemy.pl, na moim koncie. A na pozostałych zdjęciach są kwiatki z mojego balkonowego ogródka. Na pierwszym, "udomowiony" i przygarnięty z łąki, bratek polny, dalej, czerwona pelargonia i niebieskie dzwoneczki. Foto: Lucyna Siring.8 komentarzy:

 1. Exquisite crochet edges, dear! I specially love the blue one. Have a wonderful day! xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie chusteczki z koronką są arcymistrzostwem. Piękne kolory, śliczne, ażurowe koronki, pięknie , równo wykonane ! Śliczne, delikatne, bardzo subtelne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Białe, niebieskie, czerwone (1981) - informacje o serialu w bazie Filmweb.pl. Oceny, sezony, odcinki, obsada, dyskusje wiadomości, ciekawostki oraz galeria.
  ผลบอล

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Jest on dla mnie bardzo cenny.