wtorek, 25 lipca 2017

Cytrynowa...


Obiecałam na tym blogu, sobie i Wam, ze wykonam jeszcze  chusteczki z kolorowych batystów.   W planie są jeszcze chusteczki z batystów w kwiatowe wzory.  Niedawno zdobyłam właśnie  batysty w kilku kolorach. Ze zdobyciem kordonków w odpowiednich kolorach, było już gorzej.  Ale  do cytrynowego batystu akurat udało mi się kupić  kordonek  marki ANCHOR o gramaturze 104m/10g w jasnożółtym kolorze. dlatego powstała pierwsza z pięciu chusteczek, w kolorze cytrynowym.  Jest delikatna i bardzo miękka. batyst ten, jest bowiem bardzo miły i miękki w dotyku, co sprawi, ze chusteczki będą bardzo przyjazne dla skory twarzy.Jeszcze wciąż mam problemy z wykonaniem ładnych zdjęć. Nie zawsze udaje mi się wyeksponować piękno przedmiotów w kolorach jasnych. Ale ... tylko praktyka czyni mistrza.  Zdjęcia  są mojego autorstwa.


2 komentarze:

  1. Witam serdecznie i ze wzruszeniem. Takie śliczne chusteczki, piękne szydełkowe zdobienie. Kolory, wzór- przepiękne. Takiech dziś niewiele. Doceniam i wzrusza mnie to, to wywołuje w mojej pamięci bajeczny świat dawnych lat. Dziękuję, że tu się spotkałyśmy. Serdecznie pozdrawiam. Ola.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za tak piękny komentarz, sercem pisany. Cieszę się, ze poznałam tak cudowna osobę i mam przyjemność śledzić Jej niepowtarzalne i aryciekawe dzieła. Pozdrawiam serdecznie Lucyna.

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz. Jest on dla mnie bardzo cenny.