wtorek, 20 września 2022

Melanżowe

 

Najnowsze chusteczki  z szydełkową koronką, wykonane z kordonków Altin  Basak w kolorach melanżowych. Kordonki  te , choć są cienkie, to mają trochę z a duża gramaturę,  Ale przy umiejętnym ich wykorzystaniu, daje się stworzyć z nich chusteczkowe  koronki. Uzywam szydełka Nr. 06 firmy Tulip.  Dziś właśnie takie koronki tu prezentuję. Ta turkusowo- żółta koronka, to moja szydełkowa improwizacja, dlatego tu nie będzie jej schematu  graficznego.  Pozostały mi jeszcze dwie koronki do zrobienia, bo skończyły  się już płatki chusteczkowe a i kordonki ...też... ZAPRASZAM ...niezmiennie do oglądania zdjęć  na tym blogu, jak i na blogu pt ,, Made at home,,  - link - sincrecram.blogspot.com oraz  na moim profili rękodzielniczym na Facebooku oraz na platformie Pinterest i na Instagramie. Linki do blogów i profilu na F są w lewym pasku tej strony.


 
Schemat koronki wykorzystany do wykonania fioletowej koronki, ten w lewym , dolnym rogu
Kordonki altin Basak

2 komentarze:

  1. One są fantastyczne, obie są tak piękne. Podobają mi się te wykończenia, ich barwy. Muszę wyróżnić tę z fioletem, bo to moja ukochana barwa i tu się rozpływałam, cudoooo. :) Posyłam uśmiech, posyłam, jak najserdeczniejsze życzenia, ot, tak z okazji środy i pozdrawiam cieplutko. :)))))

    OdpowiedzUsuń
  2. One są fantastyczne, obie są tak piękne. Podobają mi się te wykończenia, ich barwy. Muszę wyróżnić tę z fioletem, bo to moja ukochana barwa i tu się rozpływałam, cudoooo. :) Posyłam uśmiech, posyłam, jak najserdeczniejsze życzenia, ot, tak z okazji środy i pozdrawiam cieplutko. :)))))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Jest on dla mnie bardzo cenny.