poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Szydełkowy obrus z motywami róż. ( Szydełkowe skarby )

 Siateczkowy obrus, zdobiony kwiatowymi motywami róż , daje wyraz przekonaniu, że proste jest piękne.  No bo, przecież trudno powiedzieć, że siateczkowe wzory są trudne do wykonania, nawet dla początkujących.  Dekoracyjne, wydłużone rogi, dodają mu dodatkowo urody.  " Przygarnęłam " ten projekt na bloga,  bo kocham okrągło stoły,  nakryte pięknymi szydełkowymi obrusami tak,  jak często można to  zobaczyć w starych,  przedwojennych filmach.  Wykonanie takiego obrusa, kosztuje gdzieś ok 1500 PLN.  Można więc powiedzieć, że tyle sobie zaoszczędzę,  jeśli zrobię go sobie sama.  Zdjęcia, żródło; Internet.

2 komentarze:

  1. Wiesz Lucynko ,że masz rację , obrus piękny i jak wydziergasz pochwal się , co do wartości i płacenia to my jako dziergające możemy chcieć gorzej z płaceniem - już przestałam dziergać na zamówienia i sprzedaż [ zawsze były problemy co do kosztów ] uważam ,że jeśli już dziergam na prezent wiem wtedy ,że podarowałam i nie straciłam pozdrawiam ciepło Dusia [ wpadnij proszę i czasami do mnie Zapraszam]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Plany są. Już dawno wybrałam dwa obrusz do wykonania, na własny stół, Jak się robótkę zacznie, wystarczy trochę systematyczności i się ją zrobi. Że sprzedażą gorzej, chyba tylko dla zagranicznego klienta, U nas chcą żeby taki obrus zrobić za 100-200 PLN. Poleciłam kiedyś klientce, żeby zrobiła sama, będzie najtaniej. Pozdrawiam.

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz. Jest on dla mnie bardzo cenny.